Question
Questions:
Scores:
Time:
To better serve you, please log in or register.

If you have $29.0. Do you have enough month to to buy 1 pack of ginger, 1 pineapple and 2 pounds of garlic?

image name price
ginger $9.99 per pack
garlic $4.37 per pound
pineapple $3.42 each
grape $5.51 per pound
lettuce $2.8 each
Question
Questions
Scored
Time Spend