Question
Questions:
Scores:
Time:
To better serve you, please log in or register.

If you have $13.26. Do you have enough month to to buy 1 pack of parsley, 2 packs of celery and 1 pineapple?

image name price
celery $5.96 per pack
parsley $9.55 per pack
pineapple $1.39 each
lettuce $0.97 each
plum $3.39 per pound
Question
Questions
Scored
Time Spend